SEMINÁŘE REIKIReiki semináře

Platí pro všechny stupně:

Před seminářem a během něj si neplánujte nic závažného ani namáhavého! Zasvěcení ve Vás vyvolá hluboké změny, proto si dopřejte více času a klidu, abyste je mohli co nejvíce pochopit a zažít. Tyto procesy se dějí z větší části na podvědomé úrovni. Vstoupíte také do intenzivního procesu sami se sebou a dojde u Vás ke zdokonalení po všech stránkách. Několik dní před seminářem si dopřejte trochu více času pro sebe, snažte si uvědomit, co od života očekáváte. Pouvažujte, nakolik jste svá očekávání již uskutečnili a čeho chcete v životě dále dosáhnout.

Na seminář Reiki se můžete přihlásit nejlépe emailem (reiki@ps-svana.cz) nebo telefonicky nebo sms (731184417). Pro přihlášení mi pošlete vyplněnou přihlášku, kterou najdete tady.

Seminář většinou trvá jeden den, nejlépe v sobotu od 9:00 do max. 17:00 hodin, čas závisí na počtu účastníků. Semináře reiki (1. – 3. stupně) mohou proběhnout dle domluvy a přání klienta i v jiném termínu a také v jeho domácím prostředí. V domácím prostředí - v závislosti na počtu osob (doporučuje se minimálně dvě osoby, ale není to podmínka) trvá seminář cca 4 hodiny.

Vezměte si s sebou lehkou svačinku, přezůvky a pohodlné oblečení. Starosti nechejte doma.

I když jsou semináře reiki vhodné pro každého, přece jenom existují určitá omezení. Semináře není vhodné se zúčastnit, pokud se cítíte duševně nevyrovnaní.

V ceně semináře jsou skripta a drobné občerstvení (káva, čaj, voda)

První stupeň reiki

Druhý stupeň reiki

Třetí stupeň reiki – Reiki mistr

Čtvrtý stupeň reiki – Reiki mistr učitel
znak_reiki
znak_reiki2
slunko
slunko
foto
BlueBoard.cz

leden 2012 - © "pS"